Forum informativ
Forum informativ

Va rugam sa va inregistrati deoarece:
*poti adauga linkul si bannerul tau gratuit pe linkultul.ilive.ro
*puteti pastra legatura cu noi.
*aveti acces la toate subiectele forumului.
*deveniti parte din comunitatea forum informativ!



Pentru orice intrebare, sugestie, opinie,sfat sau daca nu ai gasit ceea ce cauti,posteaza sau creaza un topic nou in legatura cu acest subiect.

De asemenea poti folosi si functia search pentru a verifica daca nu s-a mai discutat despre acest subiect.

Informare placuta!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum informativ
Forum informativ

Va rugam sa va inregistrati deoarece:
*poti adauga linkul si bannerul tau gratuit pe linkultul.ilive.ro
*puteti pastra legatura cu noi.
*aveti acces la toate subiectele forumului.
*deveniti parte din comunitatea forum informativ!



Pentru orice intrebare, sugestie, opinie,sfat sau daca nu ai gasit ceea ce cauti,posteaza sau creaza un topic nou in legatura cu acest subiect.

De asemenea poti folosi si functia search pentru a verifica daca nu s-a mai discutat despre acest subiect.

Informare placuta!
Forum informativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
forum informativ

Forum informativ

Sustine acest forum.Like it!


Ultimele subiecte
» CUM SA TRIMITI SMS GRATIS PE MOBIL
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyJoi Apr 12, 2012 6:42 pm Scris de Admin

» follow twiter forum informativ
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyJoi Apr 12, 2012 4:45 am Scris de Admin

» Noul mers al trenurilor.Trenurile îşi schimbă numele de duminică
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyDum Dec 11, 2011 5:27 pm Scris de Admin

» Top 10 cele mai vandute produse la eMag
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyMar Dec 06, 2011 12:10 am Scris de Admin

» 5 minute in jurul pamantului,vedere de la bordul Staţiei Spaţiale Internaţionale,Time Lapse View from Space
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyDum Dec 04, 2011 3:42 am Scris de Admin

» sfat sa opresti schimbarea statusului pe yahoo messenger
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptySam Dec 03, 2011 5:29 am Scris de Admin

» convert pdf to word,converteste documente pdf in word
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyVin Dec 02, 2011 9:20 pm Scris de Admin

» Descarca Yahoo! Messenger 11.5
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyJoi Dec 01, 2011 8:47 pm Scris de Admin

» 1 decembrie, programul manifestarilor de Ziua Nationala in Iasi
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyJoi Dec 01, 2011 2:30 am Scris de Admin

» funcțiile Calculatorului din Windows
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyLun Noi 21, 2011 11:41 pm Scris de Admin

» Romanian New House Music 2011
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptySam Noi 19, 2011 3:04 am Scris de Admin

» download Bitdefender Antivirus Free Edition-protecţie eficientă şi simplificată
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyVin Noi 18, 2011 2:39 am Scris de Admin

» YMads.com monetizeaza-ti blogul,site-ul sau forumul tau
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyDum Noi 13, 2011 11:00 pm Scris de Admin

» despre Lord of ultima,browser game lansat de Electronic Arts
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyDum Noi 13, 2011 9:50 pm Scris de Admin

» Marie Curie, cercetatoarea aniversata de Google la 144 ani de la nastere
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyLun Noi 07, 2011 11:38 pm Scris de Admin

» ŞERBAN HUIDU a intrat cu maşina pe contrasens şi a lovit frontal un Logan. Doi pasageri din Dacie AU MURIT
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyDum Oct 16, 2011 7:11 pm Scris de Admin

» Noul iPhone 4S costa doar 25
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptySam Oct 15, 2011 7:44 am Scris de DeM3nT

» Zilele Iasului 2011,programul sarbatorilor Iasului,concert 14 octombrie
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyVin Oct 14, 2011 4:28 am Scris de Admin

» download Windows 8 Developer Preview
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyJoi Sept 15, 2011 7:59 pm Scris de Admin

» 11 septembrie 2001, zece ani mai tarziu
Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! EmptyDum Sept 11, 2011 4:44 am Scris de Admin

Nu ai gasit ce te intereseaza?Cauta pe Google!


Parteneri
forum gratuit


Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine!

2 participanți

In jos

Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! Empty Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine!

Mesaj Scris de Indianu11 Vin Iun 24, 2011 6:42 pm

Dau comenzi de pe site-ul Sportsdirect.com !
Comisionul meu este de 10 lei (2 lire) pe produs.
-Nu cer avans.Trebuie sa-mi spuneti ce produs doriti de pe site,codul,marimea,culoarea,...s.a.m.d...ca sa nu existe probleme.

-La peste 5 produse comandate aveti reducere 3 lire(15 lei),la peste 10 produse aveti 4 lire(20 lei) reducere...etc.

-Comenzile vor fii date atunci cand se strang destule produse pt o comanda,daca se strang produse dau si odata pe saptamana comanda!Va voi spune eu cand dau comenzile.

-Comenzile vin prin DHL asa ca pt cei ce vor sa stie unde se afla comanda va pot da codul coletului ca sa urmariti unde se afla in momentul respectiv.Comenzile ajung in aproximativ o saptamana din Anglia.

Sunt la inceput,dar timpul va dovedii ca nu sunt un tepar sau un hot!Nu ma imbogatesc daca fug cu banii,ofer respect,si vreau sa primesc ce ofer!Nu fraieresc sau tepuiesc pe nimeni,sunt cat se poate de corect.Timpul va dovedii toate astea.

Predau produsele imediat ce le-am primit si vin oriunde v-ati afla in Bucuresti,stabilim la telefon unde ne vedem.

Daca aveti nelamuriri intrebati ! Numerele de telefon la care ma puteti contacta: 0727360251 sau 0765603608,pe messenger add alex.one11,sau mai bine spune-ti aici ce produse doriti si eu le voi trece in comanda.
Cand vine comanda va voi contacta pt inmanarea produselor!

Atentie! Ca sa nu se inteleaga gresit..voi imi puteti platii cash,eu voi platii comanda prin banca,nu voi,iar pretul comenzii pe care trebuie sa-l platiti(cash)se va calcula la cursul zilei in care dau comanda,depinde cat este lira in acea zi,va voi informa eu in legatura cu asta.

Spor la cumparaturi si o zi cat se poate de buna!

Indianu11
nou venit
nou venit

Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/06/2011

Sus In jos

Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine! Empty Re: Comenzi SportsDirect,haine originale foarte ieftine!

Mesaj Scris de Admin Sam Iun 25, 2011 2:39 am

foarte interesant,tine-ne la curent cum merge 'afacerea', se poate numi si asa
succes
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 610
Data de inscriere : 03/07/2010
Localizare : iasi

https://informativ.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum