Forum informativ
Forum informativ

Va rugam sa va inregistrati deoarece:
*poti adauga linkul si bannerul tau gratuit pe linkultul.ilive.ro
*puteti pastra legatura cu noi.
*aveti acces la toate subiectele forumului.
*deveniti parte din comunitatea forum informativ!



Pentru orice intrebare, sugestie, opinie,sfat sau daca nu ai gasit ceea ce cauti,posteaza sau creaza un topic nou in legatura cu acest subiect.

De asemenea poti folosi si functia search pentru a verifica daca nu s-a mai discutat despre acest subiect.

Informare placuta!


Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Forum informativ
Forum informativ

Va rugam sa va inregistrati deoarece:
*poti adauga linkul si bannerul tau gratuit pe linkultul.ilive.ro
*puteti pastra legatura cu noi.
*aveti acces la toate subiectele forumului.
*deveniti parte din comunitatea forum informativ!



Pentru orice intrebare, sugestie, opinie,sfat sau daca nu ai gasit ceea ce cauti,posteaza sau creaza un topic nou in legatura cu acest subiect.

De asemenea poti folosi si functia search pentru a verifica daca nu s-a mai discutat despre acest subiect.

Informare placuta!
Forum informativ
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
forum informativ

Forum informativ

Sustine acest forum.Like it!


Ultimele subiecte
» CUM SA TRIMITI SMS GRATIS PE MOBIL
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyJoi Apr 12, 2012 6:42 pm Scris de Admin

» follow twiter forum informativ
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyJoi Apr 12, 2012 4:45 am Scris de Admin

» Noul mers al trenurilor.Trenurile îşi schimbă numele de duminică
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyDum Dec 11, 2011 5:27 pm Scris de Admin

» Top 10 cele mai vandute produse la eMag
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyMar Dec 06, 2011 12:10 am Scris de Admin

» 5 minute in jurul pamantului,vedere de la bordul Staţiei Spaţiale Internaţionale,Time Lapse View from Space
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyDum Dec 04, 2011 3:42 am Scris de Admin

» sfat sa opresti schimbarea statusului pe yahoo messenger
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptySam Dec 03, 2011 5:29 am Scris de Admin

» convert pdf to word,converteste documente pdf in word
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyVin Dec 02, 2011 9:20 pm Scris de Admin

» Descarca Yahoo! Messenger 11.5
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyJoi Dec 01, 2011 8:47 pm Scris de Admin

» 1 decembrie, programul manifestarilor de Ziua Nationala in Iasi
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyJoi Dec 01, 2011 2:30 am Scris de Admin

» funcțiile Calculatorului din Windows
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyLun Noi 21, 2011 11:41 pm Scris de Admin

» Romanian New House Music 2011
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptySam Noi 19, 2011 3:04 am Scris de Admin

» download Bitdefender Antivirus Free Edition-protecţie eficientă şi simplificată
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyVin Noi 18, 2011 2:39 am Scris de Admin

» YMads.com monetizeaza-ti blogul,site-ul sau forumul tau
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyDum Noi 13, 2011 11:00 pm Scris de Admin

» despre Lord of ultima,browser game lansat de Electronic Arts
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyDum Noi 13, 2011 9:50 pm Scris de Admin

» Marie Curie, cercetatoarea aniversata de Google la 144 ani de la nastere
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyLun Noi 07, 2011 11:38 pm Scris de Admin

» ŞERBAN HUIDU a intrat cu maşina pe contrasens şi a lovit frontal un Logan. Doi pasageri din Dacie AU MURIT
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyDum Oct 16, 2011 7:11 pm Scris de Admin

» Noul iPhone 4S costa doar 25
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptySam Oct 15, 2011 7:44 am Scris de DeM3nT

» Zilele Iasului 2011,programul sarbatorilor Iasului,concert 14 octombrie
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyVin Oct 14, 2011 4:28 am Scris de Admin

» download Windows 8 Developer Preview
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyJoi Sept 15, 2011 7:59 pm Scris de Admin

» 11 septembrie 2001, zece ani mai tarziu
amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  EmptyDum Sept 11, 2011 4:44 am Scris de Admin

Nu ai gasit ce te intereseaza?Cauta pe Google!


Parteneri
forum gratuit


amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

2 participanți

In jos

amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  Empty Re: amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

Mesaj Scris de jojoydota@yahoo.com Mier Iun 01, 2011 4:05 pm

http://amazingebuy.onlinefamilyshopping.com/ asta e site ul meu iar momentan nu am vizitatori decat prieteni si persoane de pe facebook dar o sa incerc in curand o campanie de promovare pe google cu add words sa vad cum merge si ma intorc cu stiri si rezultate ^^ pumnii stransi

jojoydota@yahoo.com
nou venit
nou venit

Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/05/2011

Sus In jos

amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  Empty Re: amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

Mesaj Scris de jojoydota@yahoo.com Mier Iun 01, 2011 4:08 pm

http://amazingebuy.onlinefamilyshopping.com/ asta e site ul meu iar momentan nu am vizitatori decat prieteni si persoane de pe facebook dar o sa incerc in curand o campanie de promovare pe google cu add words sa vad cum merge si ma intorc cu stiri si rezultate ^^ pumnii stransi

jojoydota@yahoo.com
nou venit
nou venit

Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/05/2011

Sus In jos

amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  Empty Re: amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

Mesaj Scris de emy Mier Iun 01, 2011 5:04 pm

nu arata rau iar ideea pare buna:D
iti doresc succes,revino cu alte pareri

emy
Vizitator


Sus In jos

amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  Empty Re: amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

Mesaj Scris de jojoydota@yahoo.com Dum Iun 12, 2011 6:23 am

multumesc mult momentan stau in dubii daca sa platesc google ul sa mi faca reclama sau sa mai caut si alte solutii te rog posteaza ceva daca stii vreo solutie de reclama ieftina multumesc mult

jojoydota@yahoo.com
nou venit
nou venit

Mesaje : 3
Data de inscriere : 31/05/2011

Sus In jos

amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  Empty Re: amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

Mesaj Scris de Admin Dum Iun 12, 2011 10:30 pm

poti incerca si o campanie de la google,o campanie redusa doar pentru test insa trebuie sa te gandesti tu de cate ori ai dat click pe reclamele de la google?nu cred ca de foarte multe ori

    pentru a aduce mai mult trafic incearca sa:
  • iti inscrii siteul in cat mai multe directoare web,
  • realizeaza un tipar de anunt si posteaza-l pe diferite site-uri de anunturi,vei gasi unele care iti vor promova anuntul fara costuri prea mari
  • posteaza comentarii pe bloguri,forumuri iar la semnatura sa ai site-ul tau,fa schimb de linkuri/bannere cu alte site-uri de preferat aflate pe acelasi domeniu,
  • poti incerca sa iti inscrii siteul si pe 'acele' site-uri de trafic exchange,unii sunt de acord cu acest mod de promovare,altii nu,depinde de fiecare cum primeste lucrurile.
  • foarte importanta este si optimizarea seo,inscrierea in motoarele de cautare,cuvinte cheie
  • realizeaza o pagina a site-ului pe facebook,poate genera trafic in functie de cat de multa atentie ii dai organizarii
  • plus multe alte metode mici

in timp, toate acestea vor aduce mai mult trafic,dar trebuie depus un efort constant atat din punct de vedere al optimizarii site-ului cat si al promovarii.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 610
Data de inscriere : 03/07/2010
Localizare : iasi

https://informativ.forumgratuit.ro

Sus In jos

amazingebuy.onlinefamilyshopping.com  Empty Re: amazingebuy.onlinefamilyshopping.com

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum